Dołącz do projektu „Jestem dziennikarzem!”

Masz 13-19 lat, mieszkasz w gminie Choroszcz lubisz rozwijać swoje pasje i marzysz o karierze  w mediach? Jeśli tak, ten projekt jest dla Ciebie! Co czeka uczestników? Bezpłatne warsztaty dziennikarskie i fotograficzne, szkolenie w radio, wizyta i montaż w tv, wycieczka, praca w świetnej grupie, nocki filmowe i solidna dawka dobrej energii!

Prześlij zgłoszenie na adres: gazetachoroszcz@gmail.com (temat: równać szanse) albo po prostu przyjdź do Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, porozmawiaj. Koordynatorem projektu jest Adam Kamieński, redaktor naczelny Gazety w Choroszczy oraz koordynator wolontariatu w M-GCKiS w Choroszczy.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie? To nie tylko świetna okazja do odkrycia pasji i ich pogłębienia, poznania profesjonalnych dziennikarzy, regionalnych mediów i spędzenia czasu w świetnej grupie. Program „Równać Szanse” od 17 lat wspiera rozwój kompetencji społecznych polskiej młodzieży. Wiara we własne możliwości, umiejętność pracy w grupie, lepsza znajomość lokalnego środowiska, doskonalsze wyszukiwanie informacji, znajomość większej liczby osób i instytucji wyróżniają ten program spośród wielu zajęć pozalekcyjnych. Wszystkiego, co powstało w ramach programu dowiesz się ze strony https://www.rownacszanse.pl//. Dotychczas w 3000 projektów „Równać Szanse” wzięło udział ponad 140 000 młodych ludzi z całego kraju, w tym blisko trzydzieścioro z gminy Choroszcz.

Czy dołączysz do tej elitarnej grupy i powiesz „Jestem dziennikarzem!”, czy wybierzesz nudę? Nie czekaj, zaczynamy działać już wkrótce! Projekt „Jestem dziennikarzem!” jest realizowany w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.