W niedzielę w Choroszczy Turniej Wojewódzki LZS

W najbliższą niedzielę 25 października w Choroszczy zostaną rozegrane Wojewódzkie Finały Mistrzostw LZS. W tym roku turniej mistrzowski będzie się toczył dwutorowo. Równolegle na dużym boisku, a także sąsiednim “orliku”. W turnieju na dużym boisku wystąpi nasz świeżo upieczony Mistrz Ligi Gminnej czyli Izbiszcze – będą rywalizować z trzema drużynami: reprezentantami powiatu Suwalskiego, powiatu Łomżyńskiego i gminy Supraśl. Na “orliku” natomiast zostanie rozegrany turniej drużyn 6-osobowych. Tutaj naszym reprezentantem będzie drużyna Rajkomu Choroszcz, która zmierzy się z drużynami z powiatu Suwalskiego, powiatu Łomżyńskiego i gminy Dobrzyniewo.

Turniej jest organizowany przez Podlaskie Zrzeszenie LZS, współorganizatorami są Urząd Marszałkowski w Białymstoku, Urząd Miejski w Choroszczy, a także samorządy gminne i powiatowe. Partnerem turnieju jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Izbiszcze będą bronić tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed rokiem na turnieju w Łomży (na zdjęciu). Życzymy więc powodzenia w drodze do obrony mistrzów województwa Izbiszczom – a także Rajkomowi w turnieju drużyn 6-osobowych. Turniej rozpocznie się o godz. 10:30.