Zawitała wiosna uśmiechnięta i radosna!

21 marca  zawitała do naszego miasta Wiosna. Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Choroszczy z wielkim optymizmem i uśmiechami na twarzy wyruszyły na wiosenny spacer. Podczas wędrówki choroszczańskimi uliczkami dzieci śpiewały piosenki, roznosiły kwiaty i zostawiały po sobie słoneczne promyki radości.

Dzieci podczas spaceru były widoczne dla  mieszkańców, ponieważ wszystkie przedszkolaki miały na sobie kamizelki odblaskowe odróżniające się na tle ulic. Wszyscy udaliśmy się do Urzędu Miejskiego w Choroszczy, by tam obwieścić,  że Wiosna już nadeszła. Mieliśmy możliwość spotkania się z Panem Burmistrzem Robertem Wardzińskim, który przyjął nas w swoim gabinecie. Dzieci miały możliwość poznania władz Choroszczy. Pan Burmistrz  poświęcił nam  swoją uwagę, rozmawiając z dziećmi o naszym mieście. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane spotkaniem, akcentując pierwszy dzień wiosny został wręczony Burmistrzowi  kwiatek, który ma być symbolem radości i optymizmu.  Dzieci  dostały w podzięce breloczki z sercem z logo naszego miasta.

 Wracając  do przedszkola, odwiedziliśmy też Ks. Proboszcza Leszka Struka, który również przyjął nas bardzo życzliwie. Wiosna została przywitana wspaniałymi kwiatami i piosenką na ustach. Niech przynosi nam optymizm, słońce i radość!

                                                                                                             Emilia Rogowska, Helena Stigańcow