Zaproszenie do współpracy przy tworzeniu „Multimedialnego pamiętnika naszej szkoły”

Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Choroszczy realizują innowację pedagogiczną pt. “Multimedialny pamiętnik naszej szkoły”,  która przyczyni się do poszerzenia wiedzy  na temat historii szkoły, jak również pozwoli rozwijać poczucie dumy z bycia jej uczniem. Efektem wyżej wspomnianych działań będzie wystawa, która zostanie wyeksponowana w szkole w okresie obchodów 50-lecia jej powstania. Zachęcamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby, do dzielenia się wspomnieniami z lat szkolnych i starymi fotografiami.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia pamiętnika naszej szkoły.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 85-713-14-84 lub poprzez e-mail: akozlowska@sp.choroszcz.pl