Animacje na Rynku 11 Listopada w ramach Festiwalu Wzajemności

Festiwal Wzajemności to wydarzenie kierowane do wszystkich Mieszkańców i Mieszkanek miasta i gminy Choroszcz. W wybrane weekendy wakacji będą odbywać się imprezy, działania animacyjne i artystyczne. Dodatkowo dwa razy w tygodniu w czasie letnim pracownicy M-GCKiS w Choroszczy będą pełnić dyżury na Rynku 11 Listopada będą zachęcać wszystkich do brania udziału w działaniach plastycznych, czytelniczych, zabawach i animacjach. Będą to m.in. malowanie na folii, robienie latawców, akcja pomaluj mój Rynek, czytanie książek, różnego rodzaju warsztaty, zajęcia rodzinne i wiele wiele więcej. Będą się one odbywać we wtorki i czwartki w godzinach od 13:00 do 15:00.

Już we wtorek 2.07 lipca odbędą się pierwsze animacje.

Podczas pierwszego spotkania zajmiemy się szeroko pojętą tematyką szablonu. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w wycinaniu, malowaniu, odbijaniu lub po prostu masz ochotę na dobrą zabawę to serdecznie zapraszamy.

Impreza odbywa się w ramach Festiwalu Wzajemności, który jest współfinansowany ze Środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie gminy Choroszcz.