Działalność M-GCKiS w “czerwonej strefie”

Komunikat dot. Działalności Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy w związku z wprowadzeniem od dnia 3 października 2020 roku strefy czerwonej na terenie Powiatu Białostockiego.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 września 2020 zmieniającym rozporządzenie ustanowienia określonych ograniczeń, zakazów i nakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Powiat Białostocki (w tym również Choroszcz) znalazł się w strefie czerwonej.

W związku z powyższym Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy informuję, iż od 3 października 2020 roku:

  • Imprezy kulturalne zostają odwołane do czasu zniesienia czerwonej strefy.

  • Zajęcia edukacji artystycznej odbywać się będą jak dotychczas z wyłączeniem zajęć grupowych, które odbywały się w innych salach niż aula.

  • Na Stadionie Miejskim mecze odbywają się bez udziału publiczności.

  • Biblioteka Publiczna działa w dotychczasowym trybie.

  • Obiekt Orlik działa na dotychczasowych zasadach z wyłączeniem możliwości obecności osób, które nie uprawiają sportu.

  • Biuro/kasa Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy działa z zachowaniem reżimu sanitarnego (od poniedziałku do piątku, w soboty zamknięte).

Powyższa organizacja obowiązuje od 3 października 2020 roku do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa przez osoby, które przebywają na terenie Budynku Miejsko-Gminnego Centrum i Sportu w Choroszczy, Fili Bibliotecznej w Klepaczach oraz obiektu Orlik i Stadionu Miejskiego (poza płytą boisk) . Prosimy o zapoznanie się z regulaminem budynku oraz zajęć.

Regulaminy dostępne tutaj: REGULAMINY