Miasto i GminaSport

Fuzja Klepacze zdobywcą Pucharu Ligi

Finał Pucharu Ligi rozegrano w niedzielę 22 listopada na Stadionie Miejskim w Choroszczy. Na przeciw siebie stanęły drużyny z miejsc 3 i 4 sezonu ligowego czyli LZS Choroszcz i Fuzja Klepacze. W regulaminowym czasie, po 90 minutach był remis 2-2, a wyrównującą bramkę dającą dogrywkę LZS zdobył w doliczonym czasie gry. W dogrywce Fuzja objęła prowadzenie, ale ponwonie do remisu doprowadził LZS Choroszcz i sędziowie zarządzili serię rzutów karnych – a w „jedenastkach” lepsi okazali się zawodnicy Fuzji, którzy wygrali 4-2. Od 2009 roku zwycięstwa w Pucharze Ligi dzielili między sobą LZS i Izbiszcze – po raz pierwszy ktoś przerwą tą serię. Najlepszym zawodnikiem meczu finałowego wybrano Jakuba Garbowskiego z LZS Choroszcz. Po zakończeniu finału medale i Puchar wręczył drużynom Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński –