Miasto i GminaWydarzenia

Kolejne seanse z cyklu “Kino zagadka” za nami!

W sobotę 25 września widzowie po raz kolejny spotkali się na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, aby obejrzeć dwa seanse filmowe wyświetlane w ramach cyklu “Kino Zagadka”. O godzinie 17:00 na auli zebrali się najmłodsi wraz z rodzicami, aby razem z bohaterami filmu animowanego odbyć podróż w przyszłość, zaś o godzinie 19:00 dorośli widzowie mieli okazję obejrzeć film opowiadający historię czempiona muzyki. Kolejne seanse już w październiku na które już teraz zapraszamy!

Kino „Zagadka” to cykl filmów prezentowanych w M-GCKiS w Choroszczy na dużym ekranie, przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu. Jeden z filmów jest zawsze dla dzieci, drugi – dla widzów dorosłych.

“Kino Zagadka” jest tajemnicze. Na plakatach w miejscach publicznych naszego miasteczka zamieszczamy jedynie podpowiedzi – intrygujące hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić odbiorców na tytuł filmu. Również w siedzibie M-GCKiS i Biblioteki Publicznej można znaleźć plakaty zapowiadające seanse – tutaj już z ujawnionym tytułem. . W naszym kinie-zagadka wszystkie seanse są bezpłatne, a wyświetlane filmy są nieszablonowe – takie, których już na ekranach kin nie zobaczycie! 

 Gorąco i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

M-GCKiS w Choroszczy