Bieg z Okazji Wyzwolenia Choroszczy

Burmistrz Choroszczy oraz M-GCKiS zapraszają biegaczy 18 lutego do uczczenia rocznicy wyzwolenia 9,5-kilometrowym biegiem.

Bieg odbędzie się w sobotę 18 lutego 2023 r. Jego start zaplanowany jest na godz. 12, a trasa wynosi ok. 9,5 kilometra i wiedzie ulicami: Rynek 11 Listopada, Białostocką w kierunku Sienkiewicza, ścieżką rowerową wzdłuż Szosy Kruszewskiej, Zastawie I, Zastawie II, Dominikańską i do mety na Rynku 11 Listopada). Startować mogą osoby od 16. roku życia, a limit miejsc to 150.

Zgłoszenia internetowe przyjmowane są do 14 lutego, zaś po tym terminie nadal będzie można wystartować w biegu, ale tylko poprzez zapisy w dniu biegu w Biurze Zawodów na Rynku 11 L, w godzinach 09:30–11.15 (pod warunkiem dostępności wolnych miejsc).

Wpisowe dla biegu wynosi 65 zł od osoby (70 zł w dniu biegu), a na każdego uczestnika, bez względu na wynik, będzie czekał pakiet startowy: numer startowy + chip do pomiaru czasu + agrafki,  pamiątkowy medal oraz gadżet sportowy. Każdy uczestnik otrzyma również po biegu ciepły posiłek.

Więcej informacji, w tym link do zapisów oraz regulamin, znajduje się na stronie M-GCKiS w Choroszczy: https://kultura.choroszcz.pl/bieg-z-okazji-wyzwolenia-choroszczy.