KomunikatyMiasto i Gmina

Komunikat: obiór pojemników na odpady w Klepaczach

Informujemy mieszkańców miejscowości Klepacze, iż w najbliższych dniach w tejże miejscowości przeprowadzany będzie odbiór pojemników na odpady. W dniach 16 i 17 grudnia 2015 roku, podczas odbioru odpadów przez firmę „Czyścioch” w Białymstoku, zostaną również zabrane pojemniki tejże firmy.

Informacja dotyczy posesji znajdujących się przy ulicach: Brzozowej, Cichej, Ciepłej, Długiej, Dolnej, Glinianej, Górnej, Granicznej, Grzybowskiego, Krótkiej, Letniej, Łagodnej, Łąkowej, Mokrej, Myśliwskiej, Nadrzecznej, Piaskowej, Polnej, Poprzecznej, Przejazdu, Równoległej, Słonecznej, Sosnowej, Spokojnej, Stawowej, Suchej, Świerkowej, Wąskiej, Wierzbowej, Wiosennej, Wodociągowej, Zagórnej, Zaułku, Żwirowej. W związku z tym uprzejmie prosimy mieszkańców Klepacz o umożliwienie przeprowadzenia tego procesu w jak najsprawniejszy sposób.

Dodatkowo informujemy, iż mieszkańcy miejscowości Klepacze, którzy nie otrzymali jeszcze nowych pojemników na odpady, dedykowanych mieszkańcom gminy Choroszcz (zbiorniki z napisem „GMINA CHOROSZCZ”), proszeni są o kontakt z p. Krzysztofem Gołaszewskim z ZECWiK (tel.: 85 719 11 08) w godzinach od 7.00 do 15.00, w celu ustalenia terminu dostarczenia pojemników na odpady komunalne.

UM